Medlemmer

Formand for DFF | Natur og Univers er Lars Arge.
A B D F G H K O T W all

Efternavn Fornavn Titel Telefon E-mail Kontor
Kastrup Jette Professor MSO 35 33 64 86 jsk@sund.ku.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Hansen Michael Møller Professor 40247191 mmh@bios.au.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Bjerregaard Poul Professor  65502456 poul@biology.sdu.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Fabricius Ida Professor 45 25 21 62 ilfa@byg.dtu.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Drewsen Michael Professor 2338 2354 drewsen@phys.au.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Durhuus Bergfinnur J. Professor 35 32 07 35 durhuus@math.ku.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Tanner David Professor 4525 2188 dt@kemi.dtu.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Heick Jensen Torben Professor 6020 2705 thj@mbg.au.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Aagaard Troels Lektor 35 32 25 11 taa@ign.ku.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Winding Hansen Benni Professor 46 74 24 06 bhansen@ruc.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Arge Lars A. Professor, centerleder 87 15 62 84 large@cs.au.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Bilde Merete Professor 8715 6684 bilde@chem.au.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Otzen Daniel Professor dao@inano.au.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Gram Lone Professor 45252586 gram@bio.dtu.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers
Kristjansen Charlotte Fløe Professor 35 32 53 81 kristjansen@nbi.ku.dk Det Frie Forskningsråd - Natur og Univers